Wizyta Szkoły Podstawowej w Łankiejmach

    Czasem najlepsze wspomnienia tworzą się najprościej – przy ognisku, wśród śmiechu i wspólnej zabawy.

    Klasy 1–3 Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Łankiejmach uczestniczyły w kolejnym bibliotecznym spotkaniu, tym razem w plenerze. Był czas na wspólne zabawy, bańki mydlane, ognisko i pieczenie kiełbasek, a przede wszystkim na radosne chwile spędzone razem na świeżym powietrzu.

   Dziękujemy za wszystkie odwiedziny, uśmiechy i wspólnie spędzony czas podczas całego cyklu spotkań. Było nam niezwykle miło Was gościć.