WAKACJE Z BIBLIOTEKĄ

dodano: 02.09.2021
autor: MGBP Korsze
Wakacje z Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną w Korszach dobiegły końca. Zajęcia dla dzieci trwały od 5 lipca do 27 sierpnia 2021 r. Jak co roku czas spędzony na zabawie i nauce w bibliotece cieszył się dużym zainteresowaniem.

Wakacje upłynęły na wesołych zabawach, ciekawych warsztatach, zajęciach literacko-plastycznych oraz innych atrakcjach, m.in. projekcjach filmów i bajek, zajęciach kulinarnych. Na letnich zajęciach nie zabrakło także gier planszowych, towarzyskich i rozwiązywania krzyżówek oraz rebusów. Podczas zajęć literacko - plastycznych dzieci wykonywały prace związane z czytaną książką. Zorganizowane zostały liczne konkursy, gry i zabawy, za które uczestnicy dostawali drobne upominki. Bardzo popularne były warsztaty kulinarne podczas, których młodzi kucharze przyrządzali pyszne smakołyki, a były to gofry, koktajle i szaszłyki owocowe, kolorowe kanapki, oraz zapiekanki z pieca.

Podsumowaniem wakacji z biblioteką było słodkie zakończenie. W budynku biblioteki dzieci mogły spróbować swoich sił w różnego rodzaju konkurencjach sprawnościowych i umysłowych. Na koniec spotkania dzieci otrzymały upominki oraz skosztowały słodkich wypieków.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, za udział w zajęciach i zapraszamy do biblioteki także podczas roku szkolnego, gdzie będą czekały również ciekawe wydarzenia.