WAKACJE W FILII BIBLIOTECZNEJ W GARBNIE

dodano: 06.09.2023
autor: Filia Biblioteczna w Garbnie
Filia Biblioteczna w Garbnie wzorem lat ubiegłych z myślą o dzieciach spędzających wakacje w domu zorganizowała im miłe spędzenie czasu w placówce. Wśród propozycji, które urozmaiciły tegoroczne zajęcia w bibliotece znalazły się: zajęcia plastyczno-techniczne, quizy i kalambury, głośne czytanie. Dużym powodzeniem cieszyły się zajęcia kulinarne oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu. Oczywiście nie zabrakło miejsca na zabawy z książką, tworzenie prac plastycznych związanych z jej treścią. W trakcie zajęć wakacyjnych dzieci wzięły udział w warsztatach scrapbookingowych, prowadzonych przez panią Anię z Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej z Korsz, na których wykonały własnoręcznie „Kartki wakacyjne”.

Ze współpracą z Świetlicą Wiejską organizowaliśmy: piknik na kocyku, zabawy kulinarne, malowanie farbami na folii, malowanie kredą, kino wakacyjne z popcornem i pożegnanie wakacji na sportowo z poczęstunkiem. Dziękujemy za wspólny czas. To będą miłe wspomnienia!

Wakacyjne zajęcia dobiegły końca, ale cały czas można w godzinach otwarcia biblioteki korzystać z komputerów, gier planszowych, czasopism a najważniejsze - wypożyczać książki, tym bardziej, że na Czytelników czekają nowości wydawnicze. Zapraszamy!