SPOTKANIE KLUBÓW I ZESPOŁÓW

dodano: 02.12.2015
autor: MGBP Korsze, MOK Korsze
W sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach odbyło się spotkanie grup osób dorosłych działających przy Miejsko - Gminnej Bibliotece Publicznej w Korszach i Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach.

Spotkanie miało charakter wspólnej zabawy i zainicjowali je dyrektorzy MGBP i MOK. Organizatorzy powitali Klub Seniora „Bratek”, Klub Seniora i Zespół „Pod Dębem”, Koło Gospodyń Wiejskich działające przy Bibliotece Publicznej w Łankiejmach, zespół „Anibabki”, zespół „Sekret”, zespół „Korszenianki” i Kabaret „Zgrany”. Głos zabrał również Ryszard Ostrowski burmistrz Korsz. Burmistrz podkreślił jak ważną rolę pełnią artyści w Gminie Korsze i życzył wszystkim udanej zabawy.

Na spotkanie przybyło ponad 80 osób i zabawa była przednia. Każdy uczestnik przyniósł ze sobą koszyczek ze smacznymi potrawami. Organizatorzy pragną podziękować za pomoc organizacyjną paniom: Elżbiecie Kozłowskiej, Jadwidze Sławińskiej i Reginie Bartoszuk. Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zaangażowanie na rzecz krzewienia kultury.