POŻEGNALI LATO NA SPORTOWO

dodano: 14.09.2018
autor: KSSK Otwarte Drzwi, MOK Korsze, MGBP Korsze
Korszeńskie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Otwarte Drzwi”, Miejski Ośrodek Kultury w Korszach oraz Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Korszach byli organizatorami projektu „Pożegnanie lata na sportowo”. Projekt finansowo wsparł Powiat Kętrzyński.

Rodzinny piknik na Publicznym Miejsku Spotkań zgromadził dużą ilość osób. W trakcie imprezy na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: malowanie na strechu, fajne rzeczy z niefajnych śmieci, malowanie twarzy, gofry, pokazy robotów, zabawy i konkursy. Wspólna zabawa z grupą animacyjną Taka Impreza wywołała dużo uśmiechu. Dzieci odwiedziły postaci z bajek: Minionek, Myszka Miki, Pan Miki, a także Dinozaur.

Pokaz zajęć trenerskich przygotowanych przez Krzysztofa Piwiszkisa i młodych adeptów MKS Korsze wzbudził duże zainteresowanie widzów. Mamy nadzieję, że zespół zyska nowych, utalentowanych piłkarzy.

Do dyspozycji dzieci był też dmuchany plac zabaw, z którego najmłodsi korzystać mogli za darmo. Organizatorzy oferując pyszne kiełbaski z grilla, zadbali żeby nikt nie zgłodniał w trakcie zabawy.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami tego dnia. Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny będzie obfitował w same dobre oceny.


Tekst i fot.: Organizatorzy