PODSUMOWALI DOROBEK DZIAŁAŃ

Autor: Elżbieta Kozłowska
Na ostatnim spotkaniu podsumowaliśmy dorobek naszych działań. Reasumując „ Bajkowy Kącik Malucha „ zdał egzamin, to wspaniały pomysł dla naszych dzieci, cieszą się mamy. Wiemy, że razem z Panią Elą i Zosią zrobiłyśmy dużo, aby nasze maluszki wspólnie z radością i przyjemnością spędziły czas na zabawach i konkursach w bibliotece. 

Niestety było to ostatnie spotkanie przed wakacjami. Dlatego pozwoliliśmy sobie na odrobinę słodyczy, aby osłodzić nasze rozstanie. Poczęstunek przygotowany przez mamy bardzo smakował wszystkim a przy wspólnym stole z tęsknotą wspominaliśmy spędzone chwile. 

Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książeczki z płytami wierszy recytowanych przez znanych autorów. Całość zakończył występ muzyczny dzieci oraz dyskoteka przy młodzieżowej muzyce. 
Teraz czeka nas wakacyjna przerwa, ale we wrześniu część dzieci spotka się ponownie. Zapraszamy chętnych „Bajkowy Kącik Malucha” czeka na dzieci od 1 roku do 5 lat.

Dziękujemy Bardzo dzieciom, rodzicom, babciom, nianiom i wszystkim którzy wspierają naszą działalność na rzecz najmłodszych pociech.
Zapraszamy także na zajęcia wakacyjne dzieci w każdy poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek .