KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO - TO NIC NIE KOSZTUJE!

Autor: Tomasz Lenkowski
Miejsko-Gminna Biblioteka w Korszach wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców w zakresie kształcenia przez cale życie zaprasza do skorzystania z aktualnej oferty edukacyjnej. 

W chwili obecnej odbywa się internetowy kursu nauki języka angielskiego dla dzieci i dorosłych. Metoda i forma nauki jest urozmaicona przez interaktywne pomoce dydaktyczne. Uczestnik kursu indywidualnie pracuje z programem komputerowym, na który biblioteka otrzymała licencję. Kurs jest przeznaczony dla osób, które dopiero zaczynają się uczyć angielskiego lub znają jego podstawy.

- Jest to najnowocześniejsza metoda nauki języka. Nietypowa i atrakcyjna, ponieważ kurs to forma zabawy – mówi Jadwiga Hajduk dyrektor MGBP w Korszach.
- Zainteresowanie kursem jest bardzo duże głównie wśród najmłodszych mieszkańców naszej Gminy. Zapraszamy osoby chętne do zapisów – dodaje Jadwiga Hajduk. 

Wybierz sobie dowolne dwa dni w tygodniu i przeznacz 2 godziny lekcyjne. Przyjdź do biblioteki i zapisz się. To nic nie kosztuje. Możesz tylko zyskać. Kurs jest bezpłatny. Zapraszamy!


Biblioteka otrzymała dostęp do kursu bezpłatnie, dzięki udziałowi w projekcie „Angielski 123 w bibliotece”. To wspólne przedsięwzięcie firmy Funmedia i Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, która prowadzi Program Rozwoju Bibliotek. Funmedia udostępnia bezpłatnie bibliotekom także kurs języka angielskiego dla dzieci funenglish.pl, z którego do tej pory korzysta ponad 900 bibliotek z całego kraju.