GDY OPADAJĄ JESIENNE LIŚCIE, ZAKWITA MIŁOŚĆ...

dodano: 13.04.2016
autor: Halina Wołodko
Podczas kwietniowego spotkania DKK dla dorosłych działającego przy MGBP w Korszach klubowiczki omawiały powieść Hilary Boyd „Czwartki w parku”. Jest to książka dla tych czytelników, którzy lubią lżejszą i niezobowiązującą lekturę, zwłaszcza, kiedy nadchodzą długie słoneczne dni. Historia, która udowadnia, że miłość nie ma daty ważności. 

„Co by było, gdyby mężczyzna, który przez trzydzieści lat jest twoim mężem, nagle wyprowadził się do drugiej sypialni?
To właśnie przytrafiło się Jeane, sympatycznej właścicielce sklepu ze zdrową żywnością. Czuje się zraniona, oszukana, wini siebie, a mąż milczy jak zaklęty i nie zdradza powodów swojej decyzji.
Kobieta znajduje wreszcie wytchnienie w czwartkowych wyprawach do parku z ukochaną wnuczką. Poznaje tam Raya – wrażliwego (i przystojnego) mężczyznę po przejściach, który odwiedza park z własnym wnuczkiem. Ray jest całkowitym zaprzeczeniem jej męża. Jeane zauważa, że z coraz większym utęsknieniem wyczekuje spotkań w parku…
Czy podejmie wyzwanie rzucone jej przez los?”

Ciepła, pięknie napisana powieść, która zdobyła serca czytelników i trafiła na międzynarodowe listy bestsellerów. Obowiązkowa lektura dla kobiet w każdym wieku.