FESTYN JESIENNY W ŁANKIEJMACH

dodano: 11.10.2021
autor: Filia Biblioteczna w Łankiejmach
Dnia 09.10.2021 na Wesołej Polanie przy Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Łankiejmach odbył się FESTYN JESIENNY zorganizowany przez Radę Rodziców oraz Filię Biblioteczną w Łankiejmach.

Dzięki sponsorom takim jak: Firma Metalkon, Marzena i Tadeusz Afrykańscy, Damian Korsheinrich, Edyta i Radosław Gostkowscy, Katarzyna Afrykańska, Firma Rob-Bud, Marta i Andrzej Zacharewicz, Ryszard Siewiera oraz Piekarnia Mistrza Jana - na festynie nie zabrakło kiełbasek z grilla, pieczywa, bigosu, kawy oraz herbaty, ciast i napoi, a dzieci mogły wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami.

Na rozpoczęciu festynu przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Marlena Zwierzyńska wygłosiła przemowę, w której podziękowała wszystkim zaangażowanym, po czym zaprosiła do wspólnej zabawy.

Ustawiono kilka stanowisk gastronomicznych, gdzie można było nabyć kawę, herbatę, bigos oraz ciasta. Nie zabrakło również wspólnego grillowania.

Atrakcjami przygotowanymi dla wszystkich była loteria, pokaz strażaków z OSP Korsze dotyczący pierwszej pomocy, walki rycerskie przedstawione przez bractwo rycerskie „Szerszenie” z Mrągowa, zumba oraz różnego rodzaju konkursy sprawnościowe z nagrodami.

Śpiewająco czas na scenie umiliły nam również Panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Anibabki”.

Wszystkim organizatorom oraz uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę.