FERIE W BIBLIOTECE W SĄTOCZNIE

dodano: 13.02.2018
autor: Mirosława Kaczmarczyk
Ferie zimowe są już za nami, ale warto powspominać czas spędzony w bibliotece. Filia Biblioteczna w Sątocznie tradycyjnie jak co roku zorganizowała dla dzieci zajęcia o różnej tematyce, z myślą by każdy uczestnik mógł znaleźć coś dla siebie. Celem zajęć było zapewnienie dzieciom udziału w różnych formach zabaw takich jak: plastyczne, rysunkowe, literackie, ruchowe, integracyjne, kulinarne, starając się dostarczyć im miłych wrażeń i dobrej zabawy.

Dzieci wykazały się zdolnościami i pomysłowością. Uczestnicy zajęć wykonali wiele prac plastycznych i rysunkowych, nie zabrakło gier pobudzających myślenie, a także spotkania z książką. W każdym dniu ferii odbywały się inne zajęcia, tak by dzieci mogły się świetnie bawić, ale również czegoś się nauczyć. Wykonane prace można było zostawić w bibliotece lub zabrać do domu. Dzieci chętnie brały udział w proponowanych przez bibliotekę zajęciach, rozwijając kreatywność, zdolności twórcze, a przede wszystkim wyobraźnię.

Na zakończenie zimowych spotkań każdy uczestnik otrzymał drobny upominek. Ferie zimowe dobiegły końca, a biblioteka czeka na tych którzy korzystają z jej księgozbioru.