DZIEŃ DZIECKA W BIBLIOTECE W GARBNIE

dodano: 05.06.2018
autor: Filia Biblioteczna w Garbnie
Dnia 30 maja 2018 r. o godz. 9.30 w Świetlicy Wiejskiej w Garbnie dla dzieci z oddziału zerowego z pobliskiej szkoły podstawowej został zorganizowany Dzień Dziecka na sportowo.

Pod naszym okiem i swojej wychowawczyni dzieci brały czynny udział w wielu konkurencjach, zabawach i grach zespołowych. Wszyscy uczestnicy bardzo się starali i wzorowo wykonywali przygotowane zadania. Gra zespołowa z wykorzystaniem piłki zmusiła zawodników do szybkiego reagowania i podejmowania decyzji. Bieg z piłeczką na papierowym talerzyku, skoki w worku i sadzenie ziemniaków to konkurencje, które cieszyły się powodzeniem. Wśród startujących nie było przegranych. Wszystkie dzieci bawiły się wspaniale i nikt się nie nudził. Nie zabrakło też zmagań umysłowych i odgadywania zagadek o bohaterach bajkowych.

Po wysiłku przyszedł czas na słodki gofrowy poczęstunek przy chłodnej i słodkiej herbatce. Czas posiłku umilała muzyka z piosenkami: M. Jeżowskiej pt.: „Wszystkie dzieci nasze są” i wiele innych specjalnie nagranych na tę okazję.