DNI RODZINY NA SPORTOWO W KORSZACH

dodano: 07.06.2021
autor: KSSK Otwarte Drzwi, MOK Korsze, MGBP Korsze
Święto Dnia Dziecka w naszej gminie tradycyjnie było obchodzone 1 czerwca w ramach projektu „Dni Rodziny na sportowo”. Organizatorzy: Korszeńskie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Otwarte Drzwi”, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Korszach i Miejski Ośrodek Kultury w Korszach zaprosili na Publiczne Miejsce Spotkań wszystkie dzieci. Bogaty program artystyczny i liczne atrakcje ściągnęły na plac mnóstwo osób.

Na scenie prezentował się zespół taneczny „Ekspresja” działający w Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach. Zajęcia ruchowo-taneczne poprowadziła instruktorka MOK Agnieszka Karusewicz.

Animacje i zabawy z konkursami zrealizowali animatorzy z Reszla. „Taka Impreza” bawiła uczestników przez ponad dwie godziny.


Nie zabrakło atrakcji poza sceną. Tego dnia wszystkie dzieci mogły za darmo otrzymać kiełbaskę z grilla. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Korszach przygotowała stoiska: nagroda kołem się toczy (Klub Seniora „Pod Dębem”), puzzlowy, balonowy i bąbelkowy zawrót głowy, kodowanie na wesoło. Wszystkie dzieci biorące udział w zabawach nagrodzone zostały upominkiem.

Na uczestników zabawy czekało także stoisko przygotowane przez Klub Seniora „Bratek” z goframi i frytkami.

Dziękujemy za wsparcie naszym darczyńcom: Maspex Food Sp. z o.o., Spółdzielnia Mieszkaniowa „Pionier” w Kętrzynie.

Projekt „Dni Rodziny na Sportowo” dofinansowany został z budżetu Gminy Korsze.