SPOTKANIE DKK DLA DOROSŁYCH

dodano: 05.07.2023
autor: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Korszach
Majowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu dla Dorosłych „zdominowała” jedna z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych polskich piosenkarek, a mianowicie Beata Kozidrak. A to za sprawą autobiografii gwiazdy, która była przedmiotem dyskusji tego spotkania.

„Beata. Gorąca krew” to opowieść dziewczyny z lubelskiej starówki, która poznaje mroczne strony życia, ale dzięki determinacji, wsparciu najbliższych i przekonaniu, że spotka ją coś niezwykłego, niemal z dnia na dzień zostaje gwiazdą. Opowiada o barwnych epizodach kariery Beaty, zdradza kulisy narodzin największych przebojów i ich ukryte znaczenia. Beata odważnie odsłania też prywatne życie - pod nieustanną obserwacją paparazzich i plotkarskich mediów, pod presją sukcesu.

Świetna książka, która zawiera wspaniałe fotografie, ciekawe opisy, historie opowiedziane w lekki sposób przypadła do gustu naszym czytelniczkom. Całość jest napisana naprawdę dobrze, płynnie. Książkę czyta się niezwykle lekko i przyjemnie. Ciekawie było poznać historię twórczości Beaty, historię zespołu oraz smaczki z jej życia prywatnego.

Dziękujemy za spotkanie.