OD 15 LISTOPADA - JĘZYK NIEMIECKI W DARMOWYCH KURSACH E-LEARNINGOWYCH

dodano: 22.09.2014
Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów na 6 darmowych kursów e-learningowych dzięki którym będziesz mógł się uczyć w domu lub bibliotece przy użyciu komputera, wśród nich są:

Angielski 123 - angielski dla młodzieży i dorosłych najskuteczniejszy sposób na naukę angielskiego z native speakerami.
Więcej o kursie dowiesz się na: http://angielski123.pl/content/about

FunEnglish.pl - to nowoczesny i atrakcyjny podręcznik dla dzieci. Jedną z jego szczególnie ujmujących cech jest ta, że zawiera liczne filmy wideo, gry i zabawy przygotowane przez specjalistów.
Więcej o kursie dowiesz się na: http://funenglish.pl/content/index/name/o_nas

Photoshop 123 - to zaawansowane multimedia edukacyjne, które pozwolą Ci nabyć profesjonalne i kompletne umiejętności z zakresu obsługi najlepszego na świecie programu graficznego.
Więcej o kursie dowiesz się na:http://photoshop123.pl/content/index/name/o_kursie

Pamiętaj 123 - poznaj 21 strategii pamięciowych dzięki którym łatwo oraz trwale zapamiętasz daty, słówka, treści przemówień i wiele innych.
 Więcej o kursie dowiesz się na: http://pamietaj123.pl/content/index/name/about

Czytaj 123 - kurs szybkiego czytania wykorzystujący zaawansowane technologie multimedialne. Połącz naukę z zabawą i zdobądź przydatne umiejętności.
Więcej o kursie dowiesz się na: http://czytaj123.pl/content/index/name/about

Dodatkowo od 15 listopada

Niemiecki 123 - jest jedynym w pełni interaktywnym i multimedialnym podręcznikiem internetowym do nauki języka  niemieckiego. Został dostosowany do różnych poziomów umiejętności  kursantów. Stąd podział na dziewięć poziomów zaawansowania. Wszystkie  przeznaczone są dla dorosłych i młodzieży, którzy nie osiągnęli jeszcze  poziomu płynnej komunikacji w tym języku lub chcą go poprawić.
 Więcej o kursie dowiesz się na: http://niemiecki123.pl/content/index/name/about

Po kody aktywacyjne do kursów e-learningowych zapraszamy do biblioteki w Korszach oraz filli w Garbnie, Kraskowie, Łankiejmach i Sątocznie w godzinach ich  otwarcia.