ANGIELSKI DLA DZIECI W BIBLIOTECE

Autor: Jadwiga Hajduk
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Korszach wraz ze swoimi filiami w Sątocznie, Łankiejmach, Kraskowie i Garbnie zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat na bezpłatny komputerowy kurs języka angielskiego FunEnglish.pl. 

Kurs składa się z kilkuset gier, piosenek karaoke, filmów, fotolekcji i ćwiczeń.
Dzieci korzystają z niego samodzielnie – potrzebny jest im tylko komputer z dostępem do Internetu. Wystarczy, aby dziecko uczyło się w bibliotece dwa razy w tygodniu przez niecałą godzinę, aby w ciągu kilku miesięcy można było zobaczyć pierwsze efekty nauki.
Kurs to nie tylko nauka, ale też dobra zabawa. 

Dzieci w świecie FunEnglish.pl przeżywają przygody wraz z bohaterami gier i filmów i uczą się bezpośrednio od native speakerów. FunEnglish.pl tworzy sytuacje komunikacyjne i sprawia, że dzieci mówią i myślą w języku angielskim. Dzięki temu postępy w nauce są znacznie szybsze niż w tradycyjnych metodach nauczania.

Kurs składa się z sześciu bloków podzielonych na 11 podrozdziałów. W skład każdego podrozdziału wchodzi gra edukacyjna, krótki film, piosenka karaoke i „foto-lekcja” oraz ponad 20 ćwiczeń. Po przejściu przez wszystkie bloki dziecko zapozna się z prawie tysiącem zwrotów przydatnych w 90% sytuacji komunikacyjnych. Cały kurs zajmuje około dziewięciu miesięcy. Przez cały czas trwania kursu dzieci będą mogły liczyć na pomoc pracowników biblioteki. A po jego zakończeniu każde dziecko otrzyma specjalny certyfikat.

Informacji na temat komputerowego kursu FunEnglish.pl udzielają:

Jadwiga Hajduk dyrektor MGBP w Korszach
e-mail: dyrektor@mgbpkorsze.pl
tel. 89 754 01 23

Anna Konopka Filia Biblioteczna w Łankiejmach
e-mail: a.konopka@mgbpkorsze.pl
tel. 89 754 33 87

Mirosława Kaczmarczyk Filia Biblioteczna w Sątocznie
e-mail: m.kaczmarczyk@mgbpkorsze.pl
tel. 89 754 30 07

Iwona Leszczyńska Filia Biblioteczna w Garbnie
e-mail: i.leszczynska@mgbpkorsze.pl
tel. 89 754 36 18

Katarzyna Kietlińska Filia Biblioteczna w Kraskowie
e-mail: k.kietlinska@mgbpkorsze.pl
tel. 89 754 41 00