MAJOWE SPOTKANIE DKK Z KSIĄŻKĄ „3 RAZY R”

dodano: 05.06.2017
autor: Jadwiga Hajduk
Czwartek 25 maja 2017 r. był dniem kolejnego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki w Korszach. Rozmowy toczyły się wokół książki Hanny Cygler „3 Razy R”.

Już sam tytuł książki jest bardzo intrygujący, co skłania do jej sięgnięcia. W książce tej przewijają się trzy główne wątki: miłość, zdrada, sensacja. Wszystko dzieje się na tle polskich realiów lat transformacji, czyli lat dziewięćdziesiątych. Mowa tu o trzech młodych kobietach prowadzących wspólny biznes. Życie zmusza je do dokonywania trudnych wyborów. Olga musi zwalczyć bolesne wspomnienia fatalnego małżeństwa i uważniej przyjrzeć się teraźniejszości, Klaudia próbuje zapanować nad swoim temperamentem, który zbyt często rzuca ją w ramiona nieodpowiednich mężczyzn, Lidkę zaś dręczy zazdrość o męża.

Ta książka jest bliska prawdziwego życia, życia naszych bliskich, przyjaciół i nas samych, dlatego tak wciąga, bawi i wzrusza. Czytelnik sam może dopisać sobie swoje zakończenie tej pasjonującej historii.

Jak potoczyły się losy bohaterek książki, czy ich przyjaźń okazała się trwała? O tym wiedzą już nasze klubowiczki, a Państwo możecie dowiedzieć się po przeczytaniu „3 Razy R”. Polecamy.