Jadwiga Hajduk
Dyrektor
Biblioteka główna
dyrektor@mgbpkorsze.pl

Barbara Szwarc
Główna księgowa
Biblioteka główna
bszwarc@mgbpkorsze.pl

Zofia Janczewska
Młodszy bibliotekarz
Biblioteka główna
z.janczewska@mgbpkorsze.pl

Anna Szumkowska
Bibliotekarz
Biblioteka główna
aszumkowska@mgbpkorsze.pl

Magdalena Duńska
Młodszy bibliotekarz
Biblioteka główna
mdunska@mgbpkorsze.pl

Maciej Ceglecki
Specjalista ds. komputeryzacji
Biblioteka główna
mceglecki@mgbpkorsze.pl

Urszula Flis
Pracownik gospodarczy
Biblioteka główna
         

Katarzyna Kietlińska
Starszy bibliotekarz
Filia biblioteczna w Kraskowie
k.kietlinska@mgbpkorsze.pl

Monika Hajduk
Młodszy bibliotekarz
Filia biblioteczna w Łankiejmach
mhajduk@mgbpkorsze.pl

Mirosława Kaczmarczyk
Starszy bibliotekarz
Filia biblioteczna w Sątocznie
m.kaczmarczyk@mgbpkorsze.pl

Iwona Ciunczyk
Starszy bibliotekarz
Filia biblioteczna w Garbnie
i.leszczynska@mgbpkorsze.pl

Danuta Demczuk
Specjalista ds. świetlicy
Świetlica Wiejska w Garbnie
ddemczuk@mgbpkorsze.pl